itecom.pl
itecom.pl

monitoring dla domu

Jak dokonać właściwego wyboru monitoringu dla domu

Wybierając profesjonalny monitoring dla domu warto zdecydować się na usługi wykwalifikowanych integratorów. Różnorodność systemów i urządzeń dostępnych na rynku elektronicznym przyprawia o zawrót głowy. Nadmiar informacji technicznych, często nie zrozumiałych, zniechęca i przyczynia się do powstawania mitów o bezużytecznej elektronice, która utrudnia codzienne życie zamiast ułatwiać. W wyborze sprzętu bardzo ważne jest: dobry rejestrator, obliczenie przestrzeni dyskowej, dobór kamer i ich rozmieszczenie w oparciu o kąty widzenia oraz wybór obiektywów i źródeł zasilania. Wybierając profesjonalny monitoring dla domu warto zdecydować się na usługi wykwalifikowanych integratorów.

Monitoring dla domu - rodzaje systemów

Wybierając monitoring dla domu mamy do wyboru system analogowy, hybrydowy oraz IP wysokiej rozdzielczości. System analogowy jest najtańszy, ale też jakość nagrań jest najniższa. System hybrydowy umożliwia połączenie kamer analogowych z kamerami IP - wysokiej rozdzielczości. Trzeci typ monitoringu to system IP, w którym jakość nagrań i podglądu na żywo jest bardzo wysoka i widoczne są wszystkie szczegóły zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Monitoring domu jednorodzinnego jest przydatny, gdy chcemy za pośrednictwem telefonu, tabletu czy laptopa kontrolować otoczenie domu z każdego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu np. na wakacjach lub w pracy.

Możliwości sprzętu

W świecie systemów dozoru wizyjnego wiele się dzieje, ponieważ producenci dużą wagę przywiązują do funkcji identyfikacji twarzy, numerów rejestracyjnych pojazdów, systemów liczenia, śledzenia postaci. Rozwiązania proponowane przez Itecom umożliwiają monitorowanie wielu obszarów Twojego domu. Proponujemy sprzęt, który dedykowany jest do różnego typu powierzchni czy pomieszczeń. System monitoruje zachowania w domu, na podwórzu, w garażu, na działce i wielu innych miejscach. Dzięki najnowocześniejszym kamerom możesz śledzić bezpieczeństwo Twoich dzieci, które zostają pod opieką innych osób w domu.

Darmowy konsulting - dobierz monitoring dla domu do swoich potrzeb

Każdego dnia zespół fachowców prowadzi naszych Klientów przez zawiły świat elektroniki. Do zakupu sprzętu do monitoringu dla domu świadczymy darmowe usługi konsultingowe. Doradzamy w kwestii doboru sprzętu i oprogramowania oraz preferowanego rozmieszczenia kamer.
W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat najlepszego monitoringu dla Twoich potrzeb, prosimy skontaktuj się z nami pod numerem tel. 62 725 58 67 lub wysyłają nam e-mail: doradztwo.techniczne@itecom.pl
Komórka
62 584 27 49