itecom.pl
itecom.pl

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

SERWISANT INFORMATYK - KROTOSZYN

Opis stanowiska:
  • Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Obsługę systemów informatycznych klientów firmy,
  • Techniczne wsparcie klientów firmy od strony IT,
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzętu oraz oprogramowania stosowanego u klientów,
  • Konfiguracja i administracja sprzętu komputerowego, drukarek, routerów, sieci, oraz innych urządzeń peryferyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne – informatyka,
  • Wiedzy z obszaru IT,
  • Wysokiej jakości pracy , terminowości i zaangażowania,
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomości systemów operacyjnych WINDOWS/LINUX,
  • Znajomości sieci LAN/WAN i protokołu TCP/IP,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Znajomość systemów niskoprądowych będzie dodatkowym atutem.
Szukamy osoby dynamicznej, odpowiedzialnej i znającej się na sprzęcie i oprogramowaniu, która nie boi się kontaktu z klientem.

SERWISANT/MONTER SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEINFORMATYCZNEGO

W związku z ciągłym rozwojem firmy działającej na rynku już ponad 10 lat poszukujemy osób na stanowisko SERWISANT/MONTER SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEINFORMATYCZNEGO

  • Montaż i serwis urządzeń teleinformatycznych,
  • Instalacja/konfiguracja urządzeń elektronicznych,
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (elektryczne bądź informatyczne),
  • Kreatywność, samodzielność, i chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność współpracy z zespołem,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (3 500,00 – 4 000,00 brutto),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Szkolenie stanowiskowe,

CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@itecom.pl, bądź proszę o kontakt telefoniczny: 607-666-921 lub 607-663-789

Prosimy o dopisanie w treści CV poniższej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Itecom sp. z o. o. z siedzibą w Krotoszynie (63-700), ul. Łąkowa 10 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000241534 w celu prowadzonej rekrutacji jak i przyszłych rekrutacji. Równocześnie oświadczam, że:
1. Zdaję sobie sprawę, że podanie moich danych jest dobrowolne, zaś podstawą tego przetwarzania jest wyrażenie przeze mnie zgody na przeprowadzenie ;
2. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie;
3. Zdaję sobie sprawę, że moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesów rekrutacji, na które wyrażona została przeze mnie zgoda lub do momentu odwołania przedmiotowej zgody, z tym zastrzeżeniem, że zakończeniu rekrutacji bądź odwołaniu zgody dane mogą być dalej przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi jak i tych przysługujących podmiotowi, którego dane dotyczą, przeciwko administratorowi.
4. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: iod@itecom.pl.

Zapraszamy serdecznie do współpracy !!!

KONTAKT

TEL: 502 791 491

E-MAIL: REKRUTACJA@ITECOM.PL