itecom.pl
itecom.pl
DZIAŁAMY PROSTO, TANIO I SKUTECZNIE
I

Integracja

IteCom jest integratorem wielu rozwiązań informatycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług, sprzętu i systemów. Proponujemy usługi, które perfekcyjnie zamkną w całość sprawne funkcjonowanie Państwa firmy.
T

TRADYCJA

IteCom to polska firma z polskim kapitałem. Inwestujemy w rynek lokalny i krajowy. Kształcimy przyszłych fachowców poprzez "Program Praktyk". Wpisujemy się w życie społeczności lokalnej m.in poprzez przyłączanie się do akcji typu "Szlachetna Paczka". Wspieramy Kluby Sportowe, szkoły i organizacje.
E

ELASTYCZNOŚĆ

IteCom wychodzi naprzeciw Klientowi. Wprowadzamy coraz szerszą gamę produktów i usług. Staramy się dopasować do Państwa potrzeb proponowane rozwiązania. Jesteśmy elastyczni w zakresie cen, godzin pracy oraz rozwiązań.
C

CZAS

IteCom szanuje Twój czas, dlatego proponowane przez nas rozwiązania są na tyle nowoczesne i bezawaryjne, iż zagwarantują maksymalnie długi czas użytkownika bez konieczności ciągłej modernizacji. Gwarantujemy serwis, który zapewni prawidłowe funkcjonowanie Twoich systemów tak, abyś nie musiał pamiętać o tym sam. Nasza oferta jest na tyle kompleksowa, że nie musisz szukać rozwiązań w innych firmach. Profesjonalnie i rzetelnie doradzimy w każdym temacie z zakresu IT.
O

OPTYMALIZACJA

IteCom wdraża rozwiązania, które zapewnią maksimum korzyści dla Twojej firmy przy jak najmniejszym nakładzie pracy z Twojej strony i zachowaniu korzystnych dla Ciebie cen.

Zadbamy o Twoje interesy poprzez sieć stosowanych systemów zapewniających bezpieczeństwo i ergonomię pracy. Optymalne dla Ciebie rozwiązania to systemy zakupowe i wdrożone przez IteCom.

M

MODERNIZACJA

IteCom unowocześni, rozbuduje i usprawni każdy element sieci, który przyczynia się do jej wadliwego funkcjonowania. Jeżeli nie chcesz wymieniać sprzętu, zaproponujemy podzespoły i elementy, które spowodują, iż praca stanie się szybsza i bezawaryjna. Jeżeli nie chcesz kupować nowych systemów - świadczymy usługi upgrade, dzięki którym Twoje programy uzyskają "nowego ducha" do pracy.
ISO

POLITYKA JAKOŚCI

Nadrzędnym celem IteCom Sp. z o.o. jest zapewnienie wysokiej jakości usług budowy i serwisu sieci teletechnicznych, systemów sprzedażowych, systemów ochrony mienia, sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych oraz handlu sprzętem IT w oparciu o sprawne zarządzanie i traktowanie klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, a tym samym dostarczenie naszym Klientom maksymalnej satysfakcji z naszej współpracy.

Osiągnięcie powyższego celu zobowiązujemy się realizować przez:

- utrzymanie i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z aktualnie obowiązującą normą ISO 9001,
- analizowanie potrzeb Klientów i nadążanie za ich rosnącymi wymaganiami,
- zatrudnianie kompetentnego personelu, który systematycznie podnosi swoje kwalifikacje,
- zapewnienie właściwych zasobów oraz infrastruktury dla osiągnięcia zgodności z oczekiwaniami Klientów oraz wymaganiami prawa i innymi,
- zaangażowanie kierownictwa w tworzeniu warunków i motywowanie pracowników do poszukiwania metod doskonalenia wykonywanej pracy,
- terminowy oraz możliwie najkrótszy czas realizacji zamówień,
- stworzenie szerokiej oferty, która pozwoli na wybór warunków dla Klienta, aby w ramach swojej specjalizacji zaproponować najlepszą ofertę spełniającą jego obecne i przyszłe wymagania.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za realizację celów zawartych w Polityce Jakości. Jednoznaczne określenie kompetencji i odpowiedzialności oraz ustalenie powiązań organizacyjnych przyczyni się do poprawy organizacji pracy. Deklarujemy zapewnienie odpowiednich środków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością.POLITYKA_JAKOŚCI.PDF CERTYFIKAT_ISO.PDF