itecom.pl
itecom.pl
DZIAŁAMY PROSTO, TANIO I SKUTECZNIE
I

Integracja

IteCom jest integratorem wielu rozwiązań informatycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług, sprzętu i systemów. Proponujemy usługi, które perfekcyjnie zamkną w całość sprawne funkcjonowanie Państwa firmy.
T

TRADYCJA

IteCom to polska firma z polskim kapitałem. Inwestujemy w rynek lokalny i krajowy. Kształcimy przyszłych fachowców poprzez "Program Praktyk". Wpisujemy się w życie społeczności lokalnej m.in poprzez przyłączanie się do akcji typu "Szlachetna Paczka". Wspieramy Kluby Sportowe, szkoły i organizacje.
E

ELASTYCZNOŚĆ

IteCom wychodzi naprzeciw Klientowi. Wprowadzamy coraz szerszą gamę produktów i usług. Staramy się dopasować do Państwa potrzeb proponowane rozwiązania. Jesteśmy elastyczni w zakresie cen, godzin pracy oraz rozwiązań.
C

CZAS

IteCom szanuje Twój czas, dlatego proponowane przez nas rozwiązania są na tyle nowoczesne i bezawaryjne, iż zagwarantują maksymalnie długi czas użytkownika bez konieczności ciągłej modernizacji. Gwarantujemy serwis, który zapewni prawidłowe funkcjonowanie Twoich systemów tak, abyś nie musiał pamiętać o tym sam. Nasza oferta jest na tyle kompleksowa, że nie musisz szukać rozwiązań w innych firmach. Profesjonalnie i rzetelnie doradzimy w każdym temacie z zakresu IT.
O

OPTYMALIZACJA

IteCom wdraża rozwiązania, które zapewnią maksimum korzyści dla Twojej firmy przy jak najmniejszym nakładzie pracy z Twojej strony i zachowaniu korzystnych dla Ciebie cen.

Zadbamy o Twoje interesy poprzez sieć stosowanych systemów zapewniających bezpieczeństwo i ergonomię pracy. Optymalne dla Ciebie rozwiązania to systemy zakupowe i wdrożone przez IteCom.

M

MODERNIZACJA

IteCom unowocześni, rozbuduje i usprawni każdy element sieci, który przyczynia się do jej wadliwego funkcjonowania. Jeżeli nie chcesz wymieniać sprzętu, zaproponujemy podzespoły i elementy, które spowodują, iż praca stanie się szybsza i bezawaryjna. Jeżeli nie chcesz kupować nowych systemów - świadczymy usługi upgrade, dzięki którym Twoje programy uzyskają "nowego ducha" do pracy.
ISO